Lovely Apartment In Acropolis Museum

  • 72 m²

Om van uw vakantie in Athene te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Lovely Apartment In Acropolis Museum Athene, gelegen op circa 1 km van Romeinse Agora en op 25 minuten loopafstand van de Lycabettusheuvel. Dit appartement van 72 m² is gelegen binnen 15 minuten lopen van Monastiraki treinstation en op een paar stappen verwijderd van Shuttle SNFCC to Sintagma busstation.

Lovely Apartment In Acropolis Museum is voorzien van airconditioning, en biedt een balkon, een keuken en een woonkamer, evenals uitzicht over de stad. Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Het appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit 1-badkamer appartement is in de Koukaki wijk van de stad, op slechts 450 meter van het Akropolismuseum gesitueerd. Lovely Apartment In Acropolis Museum heeft een eersteklas ligging, het Juwelenmuseum Ilias Lalaounis is op 5 minuten te voet ervan. Deze accommodatie bevindt zich op afstand van 2 km tot het Museum voor Byzantijnse en Christelijke Artefacten. Dit appartement ligt binnen handbereik van de metrohalte Akropoli.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lovely Apartment In Acropolis Museum Athene
Roomy And Comfortable Apartment Near Acropolis By Ghh
Mobiele prijsaanbieding

Roomy And Comfortable Apartment Near Acropolis By Ghh

8.8
Fantastisch 33 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 395 USD 356
per nacht
Parthenon Crown Penthouse
Mobiele prijsaanbieding

Parthenon Crown Penthouse

8.9
Fantastisch 47 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
Acropolis Zen Oasis - Romantic Retreat In Koukaki
Mobiele prijsaanbieding

Acropolis Zen Oasis - Romantic Retreat In Koukaki

9.0
Schitterend 1 beoordeling
108 m van de accommodatie
USD 311 USD 280
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00001437906
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lovely Apartment In Acropolis Museum te vinden?
      Lovely Apartment In Acropolis Museum is in de Koukaki wijk van de stad gesitueerd, op loopafstand van 5 minuten van de Dionysiou Areopagitou Straat.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Lovely Apartment In Acropolis Museum?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Athene een bezoek brengt aan de Dionysiou Areopagitou Straat (400 m) en de Nationale tuin van Athene op een klein stukje lopen van Lovely Apartment In Acropolis Museum.
    • Welke betaalmethoden worden in Lovely Apartment In Acropolis Museum geaccepteerd?
      Bij Lovely Apartment In Acropolis Museum kunnen gasten betalen met Visa, Maestro en Discover en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Arcadia Restaurant en Fresko Yogurt Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Lovely Apartment In Acropolis Museum?
      Bij Lovely Apartment In Acropolis Museum vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is Lovely Apartment In Acropolis Museum?
      Lovely Apartment In Acropolis Museum heeft een totale oppervlakte van 72 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lovely Apartment In Acropolis Museum Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten